Україна, Дніпро

France, Paris

  • 1-7 cours Valmy, 92800 Puteaux
  • +33(0) 1 87 16 89 87
  • contact@webvision360.com
  • webvision360.com

Наші особливості

Кожен високоповажний клієнт, незалежно від розміру або масштабу компанії і проекту, може розраховувати тільки на креативний підхід!
Найкраще обслуговування клієнтів і професіоналізм від самого відданого своїй справі і досвідченого цифрового маркетолога в особі французької команди Web Vision 360 і української команди ANKIRІ!
Використання найсучасніших інструментів цифрового маркетингу, які створюють залежність у споживачів та їх невгамовне бажання!
Досвід роботи з найвимогливішими замовниками європейських країн в світі fashion- індустрії та інших сферах!
Наші послуги

Вам цікаво, які послуги
ми надаємо тільки для Вас?

Пошукова оптимізація сайту (SEO)

Просування сайтів і сприяння бізнесу в пошуку клієнтів через рекламу в інтернет-ресурсах. Завдання пошукової оптимізації: залучити цільову аудиторію, спонукати відвідувачів стати клієнтами компанії.

Пошуковий маркетинг (SEM)

Залучення споживачів, які потенційно зацікавлені у товарах та послугах за рахунок підвищення видимості інтернет-ресурсу самої компанії, товарів (послуг) серед анологічних фірм; просування сайтів в рейтингу ТОП.

Контент-маркетинг

Це технологія зростання компанії, процес навчання та розвитку потенційного споживача, ознайомлення його з вашими товарами та послугами і ненав'язливого підведення споживачів до покупки.

Маркетинг соціальних медіа (SMM)

Це інструмент залучення на сайт компанії споживачів з соціальних мереж, блогів, форумів. Завдання SMM: просування бренду; підвищення лояльності і популярності; PR; збільшення рівня відвідуваності сайту; SMM послуги (Facebook, Instagram).

Прямі розсилки, реклама на мобільних телефонах (SMS)

SMS і MMS розсилка - це інструмент, що дозволяє вам через зручний web-інтерфейс просто, швидко і економно надіслати SMS і MMS повідомлення з рекламою чи інформацією вашим клієнтам, партнерам або співробітникам.

Контекстна та банерна реклама

Головними завданнями банерної і контекстної реклами є: знайомство споживачів з брендом; залучення нової аудиторії; презентація нового продукту; формування знань про товар (послугу), про інноваційні розробки компанії.
Зворотнiй зв'язок

Просунь свій бізнес на новий рівень